Kontakt z Klientem – tradycyjnie i on-line

Wychodzimy z założenia, że w toku sprawy stały kontakt adwokata z Klientem ma kluczowe znaczenie, dlatego umożliwiamy różne sposoby nawiązania pierwszego kontaktu – od tradycyjnej wizyty w naszej siedzibie w Lublinie przy ul. Chopina, po komunikację metodą on-line, za pośrednictwem Internetu. Niezależnie czy chodzi o sprawę rozwodową, karną czy spadkową – adwokat jest dostępny dla Państwa na każdym etapie sprawy służąc nie tylko doradztwem prawnym, ale również wsparciem w trudnych chwilach.

W celu skorzystania z usługi porady prawne online proszę przesłać bezpłatną wiadomość zwierającą opis swojego problemu prawnego oraz dane pozwalające na kontakt z Państwem tj. imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej i numer telefonu do kontaktu za pośrednictwem znajdującego się poniżej formularza kontaktowego bądź na adres mailowy kancelarii biuro@adwokat-skalska.pl.

Po otrzymaniu wiadomości w terminie dwóch dni roboczych zostanie przygotowana bezpłatna wycena usługi. Następnie otrzymacie Państwo na podany adres e-mail informacje o cenie usługi i terminie jej wykonania.

W przypadku akceptacji terminu wykonania usługi i wynagrodzenia zostanie Państwu udzielona pomoc prawna w umówionym zakresie i terminie po dokonaniu płatności na rachunek bankowy Kancelarii.

W sytuacji, gdy przedstawione zagadnienie okaże się być skomplikowane pod względem faktycznym bądź prawnym, bądź jeśli udzielenie kompletnej porady będzie wymagało przedłożenia dokumentów Kancelaria zastrzega sobie możliwość zaproponowania udzielenia pomocy prawnej w siedzibie Kancelarii, lub w miejscu wskazanym przez Klienta.

Regulamin świadczenia usług prawnych drogą internetową